Workforce agencyYour IT Talentsone-stop source


Skorzystaj z profesjonalnej usługi specjalistycznej rekrutacji IT. Pomożemy Ci pozyskać najlepszych ekspertów z branż: informatycznej
i technologicznej.

Dowiedz się więcej

IT Workforce agency.

Your IT Talents one stop source.


Your IT Talents one-stop source.

Dowiedz się więcej

Czym jest Workforce agency?


Workforce agency to usługa rekrutacji wysoce wykwalifikowanych specjalistów IT, a także ekspertów z innych dziedzin (np. sales, marketing) potrzebnych do uruchomienia i rozwoju projektów programistycznych. Zorganizujemy za Ciebie pełny proces rekrutacyjny i dobierzemy kandydata pod kątem Twoich wymagań oraz specyfiki firmy.

Co otrzymujesz?


Oferujemy Ci profesjonalne wsparcie w wyszukaniu odpowiedniego kandydata do twojego projektu. Kolejne kroki, takie jak np. Zatrudnienie kandydata czy onboarding będą należały do Ciebie i Twojej firmy.

REKRUTACJA TO ZA MAŁO? SPRAWDŹ NASZE POZOSTAŁE MODELE OUTSOURCINGU

Dowiedz się więcej

Jak działamy?

Research kandydatów

Dokonujemy przeglądu kandydatów w naszych wewnętrzynych zasobach, a także na zewnętrznych platformach, z którymi współpracujemy.

Wstępna weryfikacja

W tej fazie skupiamy się na badaniu kompetenecji miękkich kandydata, dopasowaniu do projektu, a także m.in. temperamencie czy osobowości kandydata.

Rekomendacja kandydata/-ów

Pierwszych kandydatów proponujemy zazwyczaj w ciągu 7 dni. Cały proces rekrutacyjny trwa najczęściej ok 2-3 tygodni.

Rozmowa z kandydatem

Po akceptacji naszych kandydatów odbywa się zazwyczaj pierwsza rozmowa, w trakcie której masz okazję zweryfikować umiejętności potencjalnego pracownika, a także ocenić jego dopasowanie do zespołu.

Decyzja o zatrudnieniu

Na tej fazie nasze wsparcie kończy suę. Decyzja o zatrudnieniu kandydata, a także dalsze kroki są po Twojej stronie.

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ NIŻ TYLKO REKRUTACJI? POZNAJ POZOSTAŁE MODELE WSPÓŁPRACY

Dowiedz się więcej

Co nas wyróżnia?

Wieloletnie doświadczenie

Dotychczas zrekrutowaliśmy dziesiątki specjalistów dla software house’ów, firm technologicznych, start-upów z branży IT, a także np. banków. Zobacz opinie o naszej pracy

Focus na dopasowaniu kandydata

W procesie rekrutacji przywiązujemy dużą wagę na dopasowaniu osobowościowym kandydata do zespołu ze wzgledu na późniejszy komfort pracy i efektywność całego teamu.

Ludzka twarz rekrutacji

Wiemy, że sztuka rekrutacji polega przede wszystkim na wybraniu właściwego kandydata na długą I efektywną współpracę z możliwością rozwoju I spełnienia.

Kiedy skorzystać?

Gdy brakuje Ci zasobów i odpowiednich kompetencji do poprowadzenie procesu

Gdy nie chcesz ponosić znacznych kosztów finansowych oraz czasowych związanych z rekrutacją,

Gdy potrzebujesz profesjonalnego wsparcia psychologów do dopasowania odpowiedniego kandydata do zespołu.

Opinie o naszej pracy

Oddaliśmy całość procesów rekrutacyjnych ekspertom z INCAT. Bardzo szybko przekonaliśmy się, że to był strzał w dziesiątkę. Czas, który do tej pory angażowaliśmy na wyszukiwanie odpowiednich kandydatów I żmudne rekrutacje poświęcamy na rozwój projektów. Dzięki INCAT pozyskaliśmy kilkunastu ekspertów z wąskich obszarów specjalizacji, którzy idealnie wpasowali się w nasze dotychczasowe zespoły. Z całą pewnością kolejne zasoby będziemy pozyskiwać ze wsparciem INCAT.

Szymon Przybylski – CEO&Founder Luart.io

Zapytaj o usługę